Lajme

Lista e lajmeve

Gëzuar Fitër Bajrami!

28.06.2017
Gëzuar Fitër Bajrami!

"alfa.i" uron të gjithë besimtarët e fesë Islame për mbarimin e muajit të Ramazanit dhe për Fiter Bajramin.

Solidariteti, humaniteti, dashuria dhe respekti ndaj njeri tjetrit mbizotërofshin gjithmonë!

Gëzuar Fiter Bajrami!

Print

NA NDIQNI NË RRJETET SOCIALE