Lajme

Lista e lajmeve

Punimet në rrugët "Rexhep Mala" dhe "UÇK"

Punimet në rrugët "Rexhep Mala" dhe "UÇK"

  • Punimet në rrugët "Rexhep Mala" dhe "UÇK
Rehabilitimi i rrjeteve ekzistuese në fshatrat e Pejës dhe Deçanit

Rehabilitimi i rrjeteve ekzistuese në fshatrat e Pejës dhe Deçanit

  • Rehabilitimi i rrjeteve ekzistuese në fshatrat e Pejës dhe Deçanit 
Klinika e Neurologjisë

Klinika e Neurologjisë

"Kosovo Energy Efficiency & Renewable Energy Project" - Klinika e Neurologjisë

Gëzuar Fitër Bajrami!

Gëzuar Fitër Bajrami!

"alfa.i" uron të gjithë besimtarët e fesë Islame për mbarimin e muajit të Ramazanit dhe për Fiter...
Iftar i shtruar nga kompania alfa.i

Iftar i shtruar nga kompania alfa.i

Kompania "alfa.i" ka shtruar iftar për stafin dhe bashkëpunëtorët e kompanisë!      ...
RSS
1234567

NA NDIQNI NË RRJETET SOCIALE